Country:  Hungary
Location:

Budapest, Hungary

Location details:
Employment type:  Undefined term
Full-time/part-time position:  Full time
Workplace Type:  On-site

Daru telepítő Technikus

At Konecranes, we believe that great customer experience is built on the people behind the Konecranes name. Everything we do, we do with passion and drive. We believe diversity drives business success and is the foundation for our growth. We welcome different backgrounds and skills that enrich our community and we promote a place where we can ALL be ourselves. This is what makes Konecranes a unique place to work.

Ezek lesznek a feladataid, ha csatlakozol hozzánk:

  • Új projektekhez kapcsolódóan daru és darupálya teljeskörű telepítése,
  • Telepítéssel kapcsolatos operációs feladatok ellátása a megrendelővel együttműködve (munkafelételek, munkaterület, helyszíni koordináció)
  • Egész országot lefedő tevékenység, telepítési feladat befejezéséig a helyszín függvényében ottalvással
  • A feladatokhoz kapcsolódó szakmai és biztonsági rendszeres tréningeken való részvétel és azok sikeres teljesítése
  • A konecranes minden szabályzatának betartása
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Folyamatos műszaki koordináció a Projekt Managerrel

Amit kínálunk számodra:

  • Rugalmas munkavégzés
  • Versenyképes jövedelem (minden egyes munkaórád után kifizetünk Téged, és biztosítunk túlóra díjat, ha szükség esetén úgy alakulna a munkavégzésed)
  • Fix belföldi napidíj, szállás a projektek elejétől a végéig
  • Cafeteria csomag (Választható elemek: Óvoda, bölcsöde támogatás, szép kártya, készpénz)
  • Laptop, telefon, munkavégzéshez szükséges eszközök (szerszámok, munkaruha, autó, stb)
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, tréningek, képzések
  • Hosszú távú munkalehetőség, karrier
  • Magas színvonalú technikai munka, prémium termékekkel való munkavégzés
  • Jó hangulatú, dinamikus, közvetlen, segítőkész csapat
  • Multinacionális környezetbe ágyazott családias légkör
  • Medicover egészbiztosítási csomag

Amire szükséged lesz, hogy ebben a munkakörben megalapozd a sikered:

  • Gépész és heggesztő végzettség, lakatos tapasztalattal
  • Nem probléma számodra a magasban végzett munka
  • Érettségi
  • 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kommunikációs készség az ügyféllel való kommunikációhoz
  • Terhelhetőség, nem riaszt el a fizikai munka
  • Biztonságos munkavégzés mindenkori szem előtt tartása
  • Felelősségteljes munkavégzés

Előnyt jelent, ha:

  • Villanyszerelői képesítés
  • Személyemelő gépkezelői jogosultság
  • Emelőgép kezelői bizonyítványok és NKH jogosítványok (új, 2013-tól érvényes).
  • Van targonca, személyemelő vagy emelőgépkezelő jogosítványod
  • Hasonló iparágban szereztél tapasztalatot
  • Angol nyelvtudás előny

Innen tudod, hogy ez a munka Neked való! :)

  • Folyamatos igényed van a tanulásra, elszánt vagy a fejlődés iránt (mi pedig maximálisan támogatunk ebben)
  • Nem tántorít el, ha magasban kell dolgoznod – tudd vállalni a magasban végzendő munkát
  • Szeretsz vezetni és utazni – minden nap menned kell majd az ügyfeleinkhez
  • Precíz vagy és igényes a munkádra – felelősséget vállalsz az elvégzett munkádért
  • Szeretsz egy támogató csapat tagja lenni, lehet Rád számítani és segítőkész vagy

Konecranes is a global leader in material handling solutions, serving a broad range of customers across multiple industries. We consistently set the industry benchmark, from everyday improvements to the breakthroughs at moments that matter most, because we know we can always find a safer, more productive and sustainable way. That's why, with 16 000+ professionals in over 50 countries, we are trusted every day to lift, handle and move what the world needs.

Konecranes is committed to ensuring that all employees and job applicants are treated fairly in an environment which is free from any form of discrimination.