Loading...

Country:  Hungary
Location:

Budapest, HU

Location details:
Employment type:  Undefined term
Full-time/part-time position:  Full time
Job Code USA/CA:

Engineer - electrical

Villamos Tervezőmérnök

Ezek lesznek a feladataid, ha csatlakozol hozzánk:

A villamos és gépészmérnökökből álló tervező csapat, villamos csoportjának tagjaként emelőberendezések villamos rendszereinek tervezése

A meglévő villamos rendszerek módosításának megtervezése, egyedi alkalmazásnak megfelelő kiegészítése, vagy optimalizálása

Átadási tervdokumentációk készítése

Az értékesítő és szerviztechnikus kollégák műszaki támogatása

Szükség esetén részvétel a helyszíni felmérésekben

Környezetbarát és energiatakarékos megoldások beépítése

Együttműködés társosztályokkal projektekkel kapcsolatos, illetve termékekkel kapcsolatos minőségi és mennyiségi kérdésekben

Reklamációk rendezésének támogatása

Kapcsolattartás megrendelőkkel, alvállalkozókkal, gyártókkal, beszállítókkal

Amire szükséged lesz, hogy ebben a munkakörben megalapozd a sikered:

Felsőfokú műszaki végzettség (villamosmérnök)

3+ év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Középszintű angol nyelvtudás

MS Office magabiztos használata

B kategóriás jogosítvány

Előny jelent, ha:

Multinacionális környezetben szereztél tapasztalatot

Ismered a következőket: EPLAN, E3

Erős projektszemléleted van

Hasonló iparágban szereztél tapasztalatot

Amit kínálunk számodra:

Versenyképes jövedelem

Cafetéria

Laptop, telefon

Szakmai fejlődési lehetőség, tréningek

Hosszú távú karrier lehetőség

Jó hangulatú, dinamikus, közvetlen csapat

Multinacionális környezetbe ágyazott családias légkör