Loading...

Country:  Hungary
Location:

Budapest, HU

Location details:
Employment type:  Undefined term
Full-time/part-time position:  Full time
Job Code USA/CA:

Engineer

Gépész Tervezőmérnök

Ezek lesznek a feladataid, ha csatlakozol hozzánk:
Emelőberendezések, darupályák, tartószerkezetek gépészeti és acélszerkezeti tervezése (hatályos jogszabályoknak, szabványoknak megfelelve)
Tanácsadás a berendezések mechanikus alkatrészeivel és működésével kapcsolatban
Szükség esetén részvétel a helyszíni felmérésekben
Közreműködés, árajánlatok, költségvetések összeállításában
Környezetbarát és energiatakarékos megoldások beépítése
Együttműködés társosztályokkal projektekkel kapcsolatos, illetve termékekkel kapcsolatos minőségi és mennyiségi kérdésekben
Reklamációk rendezésének támogatása
Kapcsolattartás megrendelőkkel, alvállalkozókkal, gyártókkal, beszállítókkal

Amire szükséged lesz, hogy ebben a munkakörben megalapozd a sikered:
Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök)
5+ év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Középszintű angol nyelvtudás
MS Office magabiztos használata
B kategóriás jogosítvány

Előny jelent, ha:
Multinacionális környezetben szereztél tapasztalatot
Ismered a következőket: AutoCAD, Vertex, NX, Axis
Erős projektszemléleted van
Hasonló iparágban szereztél tapasztalatot
Acélszerkezetek vagy anyagmozgató gépek terén szerzett mérnöki tapasztalat/képesítés

Amit kínálunk számodra:
Versenyképes jövedelem
Cafetéria
Laptop, telefon
Szakmai fejlődési lehetőség, tréningek
Hosszú távú karrier lehetőség
Jó hangulatú, dinamikus, közvetlen csapat
Multinacionális környezetbe ágyazott családias légkör