Loading...

Country:  Hungary
Location:

Budapest, HU

Location details:
Employment type:  Undefined term
Full-time/part-time position:  Full time
Job Code USA/CA:

HSEQ Specialist

Country: Hungary
Location: Budapest

Abban hiszünk, hogy a kimagasló ügyfél élmény a Konecranes márkanév mögött álló emberekre épül – olyan kollégákra, akik elkötelezettek a prémium minőségű daruk és emelőberendezések szolgáltatása iránt ügyfeleink számára. Minden tevékenységünk mögött a magas színvonal iránti szenvedélyünk és lendületességünk áll.

Mindennapjainkat a kimagasló motiváció, nyitott kommunikáció és egy gyakorlatban is támogató légkör jellemzi. Nálunk a „vezetők ajtója mindig nyitva van” hétköznapi valóság és nem csak egy mítosz, a kollégák visszamosolyognak rád hétfő reggel is, és a saját kérdéseid, ötleteid nyitott, kíváncsi fülekre találnak.

HSEQ Specialista

Amit kínálunk számodra:

Megalapozzuk a HSE karriered és megtanítunk arra, amire szükséged van, hogy sikeres légy ezen a területen!

Ezek lesznek a feladataid, ha csatlakozol hozzánk:

HSEQ események és folyamatok vizsgálata, fejlesztési javaslatok tétele

HSEQ témakörök képviselete és felkészülési munkák elvégzése külső és belső auditokon

Munkavédelmi és környezetvédelmi bejelentések tétele a magyar hivatalok és a felső vezetés felé; vállalat képviselete a hatóságok felé

Veszélyes hulladékokkal kapcsolatos ügyintézés

Garanciális ügyek rögzítése, nyomon követése és lebonyolítása

HSEQ oktatási anyagok kidolgozása, oktatások megtartása

Áltatános kockázatértékelések időszakos felülvizsgálata

Projektek kockázatértékelésének kidolgozása

Részvétel MEBIR rendszer bevezetésében

Éves KEM jelentések kidolgozása

Részvétel vállalaton belüli, globális HSEQ projektekben

Részvétel a globális HSEQ csoport képzésein, workshopjain

EHS jogszabályok nyomon követése

Kapcsolattartás a tevékenységhez kapcsolódó partnerekkel, hatóságokkal

Riportok készítése

A sikered megalapozása mellé kínáljuk:

Versenyképes jövedelem

Cafetéria

Laptop, telefon

Szakmai fejlődési lehetőségek, tréningek

Hosszú távú karrier lehetőség

Jó hangulatú, dinamikus, közvetlen csapat

Multinacionális környezetbe ágyazott családias légkör

Amire szükséged lesz, hogy ebben a munkakörben megalapozd a sikered:

Mérnöki végzettség (HSE területen) VAGY

Mérnöki végzettség (bármilyen más területen) és Szakirányú végzettség (pl. Munkavédelmi technikus ÉS Tűzvédelmi előadó)

0-2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

MS Office magabiztos használata

Nyelvismeret, amire szükséged van:

Középszintű, kommunikációképes angol nyelvtudás (szóban és írásban)

Előny jelent, ha:

Ismered a következő szabványok valamelyikét: OHSAS18001/ ISO45001, ISO9001, ISO 14001, ABOS, RHK

Erős projektszemléleted van

Hasonló iparágban szereztél tapasztalatot

Használtál már vállalatirányitási rendszert (pl. SAP)

LokációBudapest, XV. kerület

A Konecranes globális szinten vezető a daru gyártásban és számos, széleskörű profillal rendelkező partnert szolgál ki. Egy valódi globális vállalat vagyunk 17,000 alkalmazottal, 600 különböző lokációval és 50 különböző országban vagyunk jelen. Több, mint 80 éve munkánkat a különböző iparágakban tevékenykedő vállalatok eredményessége és hatékonysága növelésének dedikáljuk.