Country:  Hungary
Location:

Budapest, Hungary

Location details:
Employment type:  Undefined term
Full-time/part-time position:  Full time
Workplace Type:  Hybrid

Service Operation Manager

At Konecranes, we believe that great customer experience is built on the people behind the Konecranes name. Everything we do, we do with passion and drive. We believe diversity drives business success and is the foundation for our growth. We welcome different backgrounds and skills that enrich our community and we promote a place where we can ALL be ourselves. This is what makes Konecranes a unique place to work.

Amennyiben a következőkben hatékony vagy és motiválnak, kimagasló sikereket fogunk elérni együtt!

Operatív vezetés – Te vagy a karbantartókból, szerviztechnikusokból és műszaki koordinátorokból álló csapat motorja

People Management – A csapatod segíted a maximális potenciálját elérni

Kiemelt ügyfélkezelés – A legmagasabb szintre helyezed a vevői elégedettség mércéjét

+Önfejlesztés – Külön szeretjük, ha vannak szakmai fejlődési céljaid, mi pedig támogatunk Téged ezek elérésében!

Operatív vezetés

  • Megrendelések hatékony, sikeres teljesítésének (műszaki) koordinálása
  • Műszakilag támogatod, koordinálod, fejleszted, és motiválod a szerviztechnikusi ill. szakértői csapatot
  • Hasonlóan teszel a műszaki koordinátorok esetében
  • Biztosítod, hogy a megrendeléseket határidőre és költséghatékonyan teljesíti a csapatod
  • Biztosítod az elvégzett munkák munkavédelmi, és műszaki megfelelőségét
  • Támogatod és biztosítod a munkavédelmi feltételek teljesülését
  • Fejlesztési céllal helyszíni auditokat végzel
  • Előrejelzéseket készítesz (költség, kapacitás, munkaerő, stb.)

People Management

  • Részt veszel a csapatod fejlesztésében és bővítésében, erőforrás tervezésben
  • Közösen tűzöd ki a csapattagjaiddal egyéni céljaikat és támogatod őket ezek elérésében
  • Koordinálod, támogatod a mindennapi munkájukat szakértelmeddel és hatékony, gyors döntésekkel

Kiemelt ügyfélkezelés

  • Ügyfelekkel tartod a kapcsolatot és szükség esetén ellátogatsz hozzájuk
  • Kezdeményezel és végig viszel csapat/üzletág szintű fejlesztéseket
  • Erős szolgáltatói szemlélettel kommunikálsz partnereinkkel

Amit kínálunk számodra:

Versenyképes jövedelem

Bónusz, Cafetéria

Laptop, telefon, autó

Szakmai fejlődési lehetőség, tréningek

Hosszú távú karrier lehetőség

Jó hangulatú, dinamikus, közvetlen csapat

Multinacionális környezetbe ágyazott családias légkör

Medicover egészségbiztosítási csomag

A sikered elengedhetetlen alkatrészei:

Felsőfokú műszaki végzettség (gépész, villamos)

Legalább 2-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Tárgyalóképes angol nyelvtudás

B kategóriás jogosítvány, belföldi utazási hajlandóság (munkaidőn belül)

MS Office magabiztos használata

Előny, ha van munkavédelmi végzettséged (legalább középfokú) és van szakmai tapasztalatod is

Még gyorsabban leszel sikeres ebben a munkakörben, ha:

Hasonló iparágban szereztél tapasztalatot

Vezettél karbantartó csapatot, csapatokat

Erős folyamatszemléleted van, és gyakorlatias vagy

Jó problémamegoldó, rugalmas és agilis vagy

Használtál már valamilyen vállalatirányítási rendszert (pl. SAP, Siebel)

Jelentkezésedkor kérjük, hogy angol nyelvű Önéletrajzot csatolj

Konecranes is a global leader in material handling solutions, serving a broad range of customers across multiple industries. We consistently set the industry benchmark, from everyday improvements to the breakthroughs at moments that matter most, because we know we can always find a safer, more productive and sustainable way. That's why, with 16 000+ professionals in over 50 countries, we are trusted every day to lift, handle and move what the world needs.

Konecranes is committed to ensuring that all employees and job applicants are treated fairly in an environment which is free from any form of discrimination.