Ország:  Hungary
Elhelyezkedés:

Kecskemét, Hungary

Elhelyezkedés részletei:
Pozíció típusa:  Undefined term
Teljes munkaidős/részmunkaidős pozíció:  Full time
Munkahely típusok:  Szolgáltatási területen végzett

Szerviztechnikus - Kecskemét környéke

A Konecranes-nél meggyőződésünk, hogy az ügyfelek remek tapasztalatai a Konecranes név mögött álló személyeknek köszönhetőek - azon személyek, akik elkötelezték magukat arra, hogy ügyfeleinknek olyan emelőberendezést és szolgáltatásokat nyújtsanak, amelyek felemelik vállalkozásukat. Mindent amit teszünk, szenvedéllyel és lendületesen tesszük.

Hiszünk benne, hogy a diverzitás üzleti sikereket hoz, és a növekedésünk alapja. Örömmel fogadjuk a különféle háttérrel és képességekkel rendelkezőket, akik gazdagítják közösségünket, és olyan munkahely megteremtésén dolgozunk, ahol MINDENKI önmaga lehet. Ettől egyedi munkahely a Konecranes.

Ezek lesznek a feladataid, ha csatlakozol hozzánk:

•  Daruk, emelőgépek, híddaruk megelőző karbantartásának elvégzése

•  Tervezett javítások végrehajtása

•  Eseti meghibásodások elhárítása

•  Daru telepítéseknél támogatás nyújtása

•  Projekt munkák során a szükséges munkák elvégzése a Projekt Vezetővel egyeztetve

•  Ügyfelekkel való kapcsolattartás

•  Munkacsomagok és munkaidőd naprakész vezetése és rögzítése digitális rendszerünkben

•  Műszaki koordinátorral egyeztetettek szerinti munkavégzés

Amit kínálunk számodra:

•  Rugalmas, családbarát munkavégzés

•  Versenyképes jövedelem (minden egyes munkaórád után kifizetünk Téged, és biztosítunk túlóra díjat, készenléti díjat, éjszakai pótlékot, ha szükség esetén úgy alakulna a munkavégzésed)

•  Fix belföldi napidíj

•  Cafeteria csomag (Választható elemek: Óvoda, bölcsöde támogatás, szép kártya, készpénz)

•  Laptop, telefon, autó (akár saját használatra is, meghatározott km-ig)

•  Munkád elvégzéséhez szükséges MINDEN eszközt biztosítunk a szükséges mennyiségben (szerszámok, munkaruha, stb.)

•  Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, tréningek, képzések

•  Hosszú távú munkalehetőség, karrier

•  Magas színvonalú technikai munka, prémium termékekkel való munkavégzés

•  Jó hangulatú, dinamikus, közvetlen, segítőkész csapat

•  Multinacionális környezetbe ágyazott családias légkör

•  Medicover egészbiztosítási csomag

Amire szükséged lesz, hogy ebben a munkakörben megalapozd a sikered:

•  Középfokú erősáramú szakképesítés VAGY középfokú villamos gépszerelői szakképesítés (vagy ezzel egyenértékű műszaki szakirányú végzettség)

•  Érettségi

•  2-3 éves szakmai tapasztalat gépészeti, erősáramú berendezések karbantartásában, szerelésében, szervizelésében

•  Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)

•  B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent, ha:

•  Emelőgép kezelői bizonyítványok és NKH jogosítványok (új, 2013-tól érvényes).

•  Elektronikus vezérlőeszközök ismerete

•  Rendelkezel Emelőgép ügyintéző képesítéssel

•  Erősáramú berendezések felülvizsgálója képesítés

•  Érintésvédelmi szakvizsga

•  Villámvédelmi szakvizsga

•  Rendelkezel Villamos Biztonsági felülvizsgáló képesítéssel

•  Robbanásbiztos berendezések kezelője vagy

•  Jártas vagy PLC vezérelt gépekben

•  Van hegesztői képesítésed (ív-, lánghegesztés)

•  Gépészmérnök vagy villamosmérnök végzettséged van

•  Van targonca, személyemelő vagy emelőgépkezelő jogosítványod

•  Hasonló iparágban szereztél tapasztalatot

•  Angol nyelvtudás előny

Innen tudod, hogy ez a munka Neked való! :)

•  Folyamatos igényed van a tanulásra, elszánt vagy a fejlődés iránt (mi pedig maximálisan támogatunk ebben)

•  Nem tántorít el, ha magasban kell dolgoznod – tudd vállalni a magasban végzendő munkát

•  Szeretsz vezetni és utazni – minden nap menned kell majd az ügyfeleinkhez

•  Precíz vagy és igényes a munkádra – felelősséget vállalsz az elvégzett munkádért

•  Szeretsz egy támogató csapat tagja lenni, lehet Rád számítani és segítőkész vagy

A Konecranes világelső az anyagmozgatási megoldások terén, és ügyfelek széles köre számára nyújt szolgáltatásokat számos iparágban. Következetesen új mércét állítunk iparágunkban a mindennapos javításoktól a legfontosabb pillanatokban érkező nagy áttörésekig, mert tudjuk, mindig van biztonságosabb, termelékenyebb és fenntarthatóbb megoldás. Ez az oka annak, hogy több mint 50 országban 16 000 főt meghaladó szakembergárdánkra bízzák, hogy emelje, kezelje és mozgassa azt, amire a világnak szüksége van.

A Konecranes elkötelezett amellett, hogy minden alkalmazottal és állásra pályázóval egyenlően bánjon egy olyan környezetben, amely mentes a megkülönböztetés minden formájától.