Loading...

Operations Manager PL

Date: 05-Nov-2020

Location: Warsaw, MZ, PL

Company: Konecranes

W Konecranes wierzymy, że satysfakcja klientów to wynik pracy Ludzi, którzy stoją za nazwą Konecranes - Ludzi zobowiązanych do zapewnienia naszym klientom sprzętu dźwignicowego i usług, które wesprą ich działalność. Wszystko, co robimy, robimy z pasją i zaangażowaniem. To sprawia, że ​​Konecranes jest wyjątkowym miejscem do pracy.– www.konecranes.pl

Dołącz do nas!

Jesteśmy czołowym, światowym dostawcą urządzeń do podnoszenia i transportu materiałów. Oferujemy Klientom na całym świecie unikalną gamę innowacyjnych suwnic i rozwiązań do transportu materiałów dla szerokiej gamy zastosowań, a tym samym ogromnie zróżnicowaną i ekscytującą możliwość inteligentnego zarządzania zamówieniami.

W związku z rozwojem działalności i obsługą nowych kontrahentów poszukujemy profesjonalnych kandydatów na stanowisko:

OPERATIONS MANAGER

Miejsce pracy: Warszawa

Najważniejsze zadania:

  • Opracowywanie harmonogramów realizacji montażów oraz kontrola ich wykonania.
  • Opracowywanie i nadzór nad budżetami realizowanych projektów.
  • Zarządzanie zespołem Project Managerów oraz działu operacyjnego.
  • Przestrzeganie przepisów oraz zasad dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy oraz promowanie bezpiecznych zachowań wśród członków zespołu.
  • Nadzór nad realizacją prac montażowych na terenie Polski.
  • Udział w procesach odbioru (UDT) i przekazywania urządzeń do użytkowania.
  • Doradztwo techniczne dla klientów w obszarze stosowanych rozwiązań.
  • Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług.
  • Budowanie długofalowych relacji biznesowych z Klientem.
  • Współpraca z zespołem technicznym serwisu oraz działami administracyjnymi.
  • Przygotowywanie dokumentacji oraz analizy kosztów projektów.

Efektywna realizacja wymienionych powyżej zadań wymaga:

  • Wykształcenia wyższego technicznego
  • Połączenia wiedzy technicznej z dużą praktyką w zakresie montażów urządzeń (mile widziane doświadczenie w montażu urządzeń dźwignicowych).
  • Kilkuletniego doświadczenia w kierowaniu organizacyjnymi i finansowymi aspektami projektów w zakresie montażu.
  • Doświadczenia w opracowaniu harmonogramów, budżetu, zapewnienia odpowiednich zasobów niezbędnych do realizacji kontraktu.
  • Umiejętności kierowania zespołem i motywowania go z jasnym poczuciem wizji i kierunku budowania pozytywnej kultury pracy i uczenia się.
  • Bardzo dobrej znajomości procesów technologicznych montażu.
  • Umiejętności analizy rysunku technicznego.
  • Znajomości przepisów unijnych dot. urządzeń dźwignicowych – mile widziane.
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym konwersację, czytanie schematów, materiałów również w kwestiach technicznych.
  • Znajomości AutoCad i MS Office
  • Nastawienia na realizację celów, odpowiedzialności i zaangażowania w wykonywane zadania.
  • Samodzielności oraz doskonałych zdolności planowania i organizacji własnej pracy
  • Umiejętności budowania silnych relacji roboczych i  budowania skutecznej komunikacji z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi.
  • Zdolności analitycznych - umiejętności wykorzystywania danych operacyjnych wspierających podejmowanie decyzji, rozpoznawanie trendów i wzorców.
  • Prawa jazdy kategorii B i gotowości do częstych podroży służbowych.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w organizacji o wysokich standardach działania.
  • Umowa o pracę.
  • Przeszkolenie w zakresie wiedzy o produkcie i wsparcie ze strony firmy.
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, komputer.