Country:  Hungary
Location:

Budapest, BU, HU

Location details:
Employment type:  Undefined term
Full-time/part-time position:  Full time
Job Code USA/CA:

Estimator

Country: Hungary
Location: Budapest

Abban hiszünk, hogy a kimagasló ügyfél élmény a Konecranes márkanév mögött álló emberekre épül – olyan kollégákra, akik elkötelezettek a prémium minőségű daruk és emelőszerkezetek szolgáltatása iránt ügyfeleink számára. Minden tevékenységünk mögött a magas színvonal iránti szenvedélyünk és lendületességünk áll.

Mindennapjainkat a kimagasló motiváció, nyitott kommunikáció és egy gyakorlatban is támogató légkör jellemzi. Nálunk a „vezetők ajtója mindig nyitva van” hétköznapi valóság és nem csak egy mítosz, a kollégák visszamosolyognak rád hétfő reggel is, és a saját kérdéseid, ötleteid nyitott, kíváncsi fülekre találnak.

ESTIMATOR

Ezek lesznek a feladataid, ha csatlakozol hozzánk:

Szakmai ajánlatok összeállítása

Szakmai ajánlatok műszaki előkészítése

Műszaki megoldások összeállítása

Szükséges alkatrészek felkutatása, beszerzésének támogatása

Kapcsolattartás és szoros együttműködés az értékesítői és a mérnöki csapattal

Műszaki értékesítők szakmai támogatása

Kapcsolattartás a szerviztechnikusokkal, ügyfél igények egyeztetése

Riportok készítése és adminisztratív feladatok ellátása

Amire szükséged lesz, hogy ebben a munkakörben megalapozd a sikered:

Felsőfokú műszaki végzettség VAGY gazdasági végzettség és kiegészítő műszaki képesítés (gépészeti, villamossági irányba)

Legalább 1-2 év műszaki termékek értékesítésében szerzett tapasztalat VAGY karbantartási területen szerzett tapasztalat

Középszintű angol nyelvtudás

MS Office magabiztos használata

Előny jelent, ha:

Szereztél tapasztalatot alkatrész értékesítésben

Erős projektszemléleted van

Hasonló iparágban szereztél tapasztalatot

Használtál már CRM rendszert

Amit kinálunk számodra:

Versenyképes jövedelem

Bónusz

Cafetéria

Szakmai fejlődési lehetőség, tréningek

Hosszú távú karrier lehetőség

Jó hangulatú, dinamikus, közvetlen csapat

Multinacionális környezetbe ágyazott családias légkör

A Konecranes globális szinten vezető a Lifting Businesses™ iparban és számos, széleskörű profillal rendelkező partnert szolgál ki. Egy valódi globális vállalat vagyunk 17,000 alkalmazottal, 600 különböző lokációval és 50 különböző országban vagyunk jelen. Több, mint 80 éve munkánkat a különböző iparágakban tevékenykedő vállalatok eredményessége és hatékonysága növelésének dedikáljuk.