Betöltés...
Állásajánlat megosztása
Ország:  Hungary
Elhelyezkedés:

Budapest, BU, HU

Elhelyezkedés részletei:
Pozíció típusa:  Undefined term
Teljes munkaidős/részmunkaidős pozíció:  Full time

Service Manager

Country: Hungary
Location: Budapest

Abban hiszünk, hogy a kimagasló ügyfél élmény a Konecranes márkanév mögött álló emberekre épül – olyan kollégákra, akik elkötelezettek a prémium minőségű daruk és emelőberendezések szolgáltatása iránt ügyfeleink számára. Minden tevékenységünk mögött a magas színvonal iránti szenvedélyünk és lendületességünk áll.

Mindennapjainkat a kimagasló motiváció, nyitott kommunikáció és egy gyakorlatban is támogató légkör jellemzi. Nálunk a „vezetők ajtója mindig nyitva van” hétköznapi valóság és nem csak egy mítosz, a kollégák visszamosolyognak rád hétfő reggel is, és a saját kérdéseid, ötleteid nyitott, kíváncsi fülekre találnak.

Amennyiben a következőkben hatékony vagy és motiválnak, kimagasló sikereket fogunk elérni együtt!

Operatív vezetés – Te vagy a karbantartókból, szerviztechnikusokból és műszaki koordinátorokból álló csapat motorja

People Management – A csapatod segíted a maximális potenciálját elérni

Kiemelt ügyfélkezelés – A legmagasabb szintre helyezed a vevői elégedettség mércéjét

+Önfejlesztés – Külön szeretjük, ha vannak szakmai fejlődési céljaid, mi pedig támogatunk Téged ezek elérésében!

Operatív vezetés

  • Megrendelések hatékony, sikeres teljesítésének (műszaki) koordinálása
  • Műszakilag támogatod, koordinálod, fejleszted, és motiválod a szerviztechnikusi ill. szakértői csapatot
  • Hasonlóan teszel a műszaki koordinátorok esetében
  • Biztosítod, hogy a megrendeléseket határidőre és költséghatékonyan teljesíti a csapatod
  • Biztosítod az elvégzett munkák munkavédelmi, és műszaki megfelelőségét
  • Támogatod és biztosítod a munkavédelmi feltételek teljesülését
  • Fejlesztési céllal helyszíni auditokat végzel
  • Előrejelzéseket készítesz (költség, kapacitás, munkaerő, stb.)

People Management

  • Részt veszel a csapatod fejlesztésében és bővítésében, erőforrás tervezésben
  • Közösen tűzöd ki a csapattagjaiddal egyéni céljaikat és támogatod őket ezek elérésében
  • Koordinálod, támogatod a mindennapi munkájukat szakértelmeddel és hatékony, gyors döntésekkel

Kiemelt ügyfélkezelés

  • Ügyfelekkel tartod a kapcsolatot és szükség esetén ellátogatsz hozzájuk
  • Kezdeményezel és végig viszel csapat/üzletág szintű fejlesztéseket
  • Erős szolgáltatói szemlélettel kommunikálsz partnereinkkel

Amit kínálunk számodra:

Versenyképes jövedelem

Bónusz, Cafetéria

Laptop, telefon, autó

Szakmai fejlődési lehetőség, tréningek

Hosszú távú karrier lehetőség

Jó hangulatú, dinamikus, közvetlen csapat

Multinacionális környezetbe ágyazott családias légkör

A sikered elengedhetetlen alkatrészei:

Felsőfokú műszaki végzettség (gépész, villamos)

Legalább 2-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Tárgyalóképes angol nyelvtudás

B kategóriás jogosítvány, belföldi utazási hajlandóság (munkaidőn belül)

MS Office magabiztos használata

Előny, ha van munkavédelmi végzettséged (legalább középfokú) és van szakmai tapasztalatod is

Még gyorsabban leszel sikeres ebben a munkakörben, ha:

Hasonló iparágban szereztél tapasztalatot

Vezettél karbantartó csapatot, csapatokat

Erős folyamatszemléleted van, és gyakorlatias vagy

Jó problémamegoldó, rugalmas és agilis vagy

Használtál már valamilyen vállalatirányítási rendszert (pl. SAP, Siebel)

Jelentkezésedkor kérjük, hogy angol nyelvű Önéletrajzot csatolj

A Konecranes globális szinten vezető a Lifting Businesses™ iparban és számos, széleskörű profillal rendelkező partnert szolgál ki. Egy valódi globális vállalat vagyunk 17,000 alkalmazottal, 600 különböző lokációval és 50 különböző országban vagyunk jelen. Több, mint 80 éve munkánkat a különböző iparágakban tevékenykedő vállalatok eredményessége és hatékonysága növelésének dedikáljuk.