Country:  Hungary
Location:

Hungary, HU

Location details:
Employment type:  Undefined term
Full-time/part-time position:  Full time
Job Code USA/CA:

Szerviztechnikus

Konecranes Kft. a világ egyik vezető darugyártója, valamint világelső darufelújításban, karbantartásban és szervizelésben. A cég világszerte 11.700 főt alkalmaz a világ 50 országában. Az anyavállalat biztosítja a magas szintű műszaki és stabil pénzügyi hátteret. A magyar leányvállalat 30 éve alakult, s már évek óta piacvezető Magyarországon a daruzás terén, ahol teljeskörű szolgáltatást nyújt. Tevékenységük: új daruk tervezése, gyártása, bármilyen gyártású, meglévő daru korszerűsítése, karbantartása, alkatrész ellátása. Termékeik és az azokhoz kapcsolódó szerviz szolgáltatásaik speciálisak. Szerviz csapatunk az alábbi pozícióba keres szakembereket:

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Daruk, emelőgépek megelőző karbantartásának elvégzése,
  • Tervezett javítások elvégzése,
  • Meghibásodások helyszíni elhárítása,
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás,
  • Riportálás a szakmai vezetés felé,

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú erősáramú szakképesítés,
  • 2-3 éves szakmai tapasztalat gépészeti, erősáramú berendezések szerelésében, szervizelésében,
  • Magasban végzendő munka vállalása,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • Önállóság, rugalmasság, precíz munkavégzés

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes bérezés,
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Cafetéria hozzájárulás,
  • Magas technikai színvonal,
  • Multinacionális környezet.

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Műszerész
  • Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Nem igényel nyelvtudást

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Országosan bárhonnan végezhető

EGYÉB JUTTATÁSOK:

  • mobiltelefon,egészségpénztár,cafeteria,szakmai tréningek,nyelvtanulás támogatása

A Konecranes Iparágvezető a modern technológiában - csatlakozzon a sikertörténethez.

Ha pályázni szeretne, kérjük, küldje el a pályázatát és az önéletrajzát a pályázati portálon keresztül a www.konecranes.hu állásajánlatok menüpontban

A cégünkről további információkért látogasson el honlapunkra:

www.konecranes.hu